شماره خبر :٥١٦٩٥٨   تاریخ انتشار خبر : 1395/11/26
 
دکتر ضیاالدین دایی کوزه کنانی در سلسله سخنرانی های علمی:
راه رسیدن به رستگاری، رسیدن به باورهای درست است
سیزدهمین جلسه از سلسله گفتارهای علمی از طرح های راهبردی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با سخنرانی دکتر ضیاالدین دایی کوزه کنانی در مسجد دانشگاه در حضور نمازگزاران این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد رهبری دانشگاه تبریز، دکتر کوزه کنانی در این جلسه به رسالت های مرکز رشد و نوآوری های دانشگاه تبریز پرداخت.

رئیس مرکز رشد و نوآوری های دانشگاه تبریز اهداف اصلی این مرکز را تکمیل چرخه علم تا عمل و در مرحله دوم کار آفرینی معرفی کرد و اذعان داشت: مُد شدن امور و رفتار‌ها باعث پیشرفت در آن زمینه می‌شود و امروزه ما باید سعی در مورد پسند و مد شدن کار های تحقیقاتی و نو آوری در تمام عرصه های علمی بکنیم.

این استاد دانشگاه در ادامه با بیان حدیثی از امام علی (ع) نقد را یکی از عوامل موثر برای پیشرفت برشمرد و تاکید کرد: نقد در امور باید در جهت اصلاح و بهبود امور و همچنین در جهت ایجاد راه کارهای جدید و خلاقانه برای پیشرفت در آن زمینه باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز با بیان شعار انجام درست کارهای درست، اذعان داشت: مرکز رشد و نوآوری دانشگاه از طرح های مفید دانش جویان در جهت رفع موانع و مشکلات این مرز و بوم در همه زمینه ها استقبال می کند.

دکتر کوزه کنانی در پایان با اشاره به سوره مبارکه عصر راه رسیدن به رستگاری را رسیدن به باورهای درست و انجام آنها با توکل به خدا و پیشه گرفتن صبر معرفی نمود.

 


 

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1395/11/26

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
هدایت به بالای صفحه