حجت الاسلام و المسلمین انوری در مراسم پرفیض دعای زیارت عاشورا:
زندگی اهل بیت (ع) بهترین الگو برای رستگاری است
مراسم پر فیض دعای زیارت عاشورا همزمان با سوم ماه محرم الحرام، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین انوری و در حضور دانشگاهیان دانشگاه تبریز در ساختمان ریاست این دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٧/٠٢ ادامه مطلب >>

گزارش تصویری/ دسته عزاداری خیابانی دانشگاهیان تبریز-1
همزمان با دوم ماه محرم الحرام، دانشگاهیان دانشگاه تبریز با تشکیل دسته عزاداری خیابانی به سینه زنی و عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) پرداختند.
١٣٩٦/٠٧/٠١ ادامه مطلب >>

مراسم عزاداری شب دوم ماه محرم هیئت شهدای گمنام دانشگاه تبریز
مراسم عزاداری شب دوم ماه محرم به همت هیئت شهدای گمنام دانشگاه تبریز و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز در مسجد این دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٧/٠١ ادامه مطلب >>

از رزمندگان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دانشگاه تبریز تجلیل شد
در آستانه هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولین دانشگاه تبریز از رزمندگان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران این دانشگاه تجلیل شد.
١٣٩٦/٠٦/٢٩ ادامه مطلب >>

جلسه هم‌اندیشی اساتید گروه معارف اسلامی دانشگاه تبریز
جلسه هم اندیشی با حضور اساتید گروه معارف اسلامی دانشگاه تبریز با موضوع تبیین رویکردهای گروه‌ معارف اسلامی دانشگاه در سالتحصیلی جدید، در اتاق جلسات دانشکده الهیات و معارف این دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٦/٠٦/٢٨ ادامه مطلب >>

سومین جشنواره‌ی بین المللی نشان فرهنگی شهریار در دانشگاه تبریز برگزار شد
همزمان با سالروز درگذشت استاد شهریار سومین جشنواره بین‌المللی نشان فرهنگی شهریار از طرف موسسه مطالعاتی و تحقیقاتی قفقاز، آناتولی و آسیای میانه (قانا) در تالار لعل دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز برگزار شد.
١٣٩٦/٠٦/٢٨ ادامه مطلب >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>