شماره خبر :٥٥٦٤٣٦   تاریخ انتشار خبر : 1398/04/22
 
اعلان
دوره های دانش افزایی استادان دانشگاه تبریز برگزار می شود
به همت دفتر شورای هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه تبریز، دوره های دانش افزایی استادان دانشگاه با حضور اساتید برجسته کشوری برای اعضای هیئت علمی از 23 الی 26 تیر ماه همزمان در 5 دانشکده دانشگاه تبریز برگزار می گردد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد رهبری در دانشگاه تبریز، به همت دفتر شورای هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه تبریز، دوره های دانش افزایی استادان دانشگاه با حضور اساتید برجسته کشوری برای اعضای هیئت علمی از 23 الی 26 تیر ماه همزمان در 5 دانشکده دانشگاه تبریز برگزار می گردد.


در راستای معرفت افزایی اعضای هیئت علمی دانشگاه ،  دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز  در سال 1398 اقدام به برگزاری 5 دوره دانش افزایی با محوریت گام دوم انقلاب نموده و در دانشکده های مختلف با حضور 150 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه برگزار می شود.


امسال  با توجه به اهمیت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، دوره های تبیینی بیانیه با حضور حجت الاسلام دکتر رهدار، دکتر قربانی و دکتر توکلی برگزار می گردد و همچنین دوره اخلاق حرفه ای؛ توسط دکتر ملکی و دوره آسیب شناسی تعلیم و تربیت؛ توسط دکتر کریمی ارائه می گردد.


شایان ذکر است با حضور دکتر حبشی دوره های فرهنگی با محوریت موضوع سبک زندگی ویژه استادان شرکت کننده در  این دوره ها برگزار می گردد.

این دوره ها در دانشکده های عمران، برق و کامپیوتر، ریاضی، اقتصاد و مدیریت و شیمی برگزاری می گردد.

 


 

 

 

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1398/04/22

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
هدایت به بالای صفحه