شماره خبر :٥٥٣٣٦٨   تاریخ انتشار خبر : 1398/02/25
 
اطلاعیه دوره آموزش مجازی ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه تبریز+نحوه ثبت نام
دوره آموزش مجازی دانشگاهیان ویژه ماه مبارک رمضان، برای اساتید و کارکنان دانشگاه تبریز توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

اطلاعیه آموزش مجازی دانشگاهیان

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، دوره آموزش مجازی دانشگاهیان ویژه ماه مبارک رمضان، برای اساتید و کارکنان دانشگاه تبریز توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

نحوه ثبت نام در پنجمین دوره آموزش مجازی دانشگاه تبریز به شرح زیر است:

نکات ضروری و قابل توجه:

1برای ثبت نام در سامانه،به جهت اجرای درست مراحل ثبت نام حتما از مرورگرهای فایرفاکس و یا کروم استفاده شود.

2اساتید و کارکنانی که در دوره های قبلی در سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد رهبری ثبت نام کرده اند، نیازی به ثبت نام مجدد آنها نیست و مشخصات آنها در سامانه موجود می باشد.

3طول دوره و مهلت شرکت در کلاس ها (از تاریخ 25 اردیبهشت 98 لغایت 31 خرداد 98) می باشد، لذا اساتید و کارکنان ارجمند برای ثبت نام و شرکت در کلاس‌ها تا تاریخ 31 خرداد ماه 98 فرصت دارند. بدیهی است بعد از این تاریخ امکان شرکت در کلاس‌های دوره غیرفعال خواهد شد.

4- اساتید و کارکنان محترم شرکت کننده در این دوره، پس از گذراندن دروس ارائه شده و دریافت گواهی از طریق سایت آموزش مجازی دانشگاهیان، تا مورخه 31 تیر فرصت دارند تا گواهی های شرکت در دوره - هر سه عنوان درس که در ذیل معرفی شده است- را به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز تحویل دهند تا پس از تایید نهایی گردد.

 با توجه به توضیحات بالا، دروسی که اساتید و کارکنان  شرکت کننده در این دوره باید موفق به اخذ گواهی آن‌ها گردند به شرح زیر می‌باشد:

دوره های ویژه اساتید و کارکنان:

1- گام دوم انقلاب     2- درسهای بندگی در سوره فرقان      3- مولفه های تربیتی خانواده موفق


(اساتید و کارکنان محترم باید در همه موضوعات فوق موفق یه کسب گواهی پایان دوره گردند.)

توضیح: شرکت در دیگر کلاس‌های سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان برای عموم آزاد و اختیاری می باشد ولیکن دروسی که برای این دوره (ویژه ماه مبارک رمضان) برنامه ریزی شده است فقط شامل عناوین بالایی است و فقط گواهی این دروس تایید خواهند شد.

 

مراحل ثبت نام

1-  ورود به سامانه از طریق کلیک بر روی تصویر ذیل (اساتید، کارکنان و دانشجویان محترمی که قبلا در دوره های آموزش مجازی شرکت نموده اند نیازی به ثبت نام مجدد ایشان وجود ندارد و با وارد کردن کدملی و رمز عبور (شماره تلفن همراه) میتوانند وارد سامانه آموزشی شوند.)مراحل 2 تا 4 مخصوص افرادی است که به تازگی در سامانه عضو می شوند.

2-  عضویت در سامانه آموزشی با کلیک بر روی (عضویت در سامانه)

(مشخصات خود را در فرم ظاهر شده (ایجاد حساب کاربری) کامل کنید و روی "ثبت اطلاعات" کلیک کنید. ("نام کاربری" و "رمز عبور" خود را به خاطر بسپارید). پس از تکمیل فرم و مشاهده پیام خوش آمد، روی دکمه "ورود" کلیک کنید. )

توضیح: منظور از گزینه استان محل تحصیل و یا شهر محل تحصیل ، استانی است که عزیزان در آن خدمت یا تحصیل میکنند. (آذربایجان شرقی)

3- در قسمت "ورود به سامانه"، نام کاربری و رمز عبور خود را که هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کردید را در قسمت های مشخص شده وارد کنید و روی دکمه ورود کلیک کنید.

4-در صفحه ظاهر شده، گزینه "نقش شما در دانشگاه" را روی "استاد" یا "کارمند"  تنظیم کنید و در قسمت های پایین استان و شهر و دانشگاه را به ترتیب روی آذربایجان شرقی، تبریز، دانشگاه تبریز تنظیم کرده و روی دکمه "ثبت اطلاعات" کلیک کنید. (مخصوص آن دسته از اساتید، کارکنانی است که جدیدا ثبت نام می‌کنند)

5- در این پنجره، در قسمت "دوره ها و مسابقات مرکز" بر روی گزینه "دوره ویژه اساتید یا کارکنان دانشگاه تبریز ویژه ماه مبارک رمضان 1398" کلیک کنید.

6-  در پنجره باز شده مربوط به دوره ارائه شده، روی دکمه ثبت نام در دوره کلیک کنید تا دروس مربوطه ظاهر شوند. پس از این که دروس مربوط به اساتید و کارکنان دانشگاه تبریز در ماه مبارک رمضان ظاهر شدند، شما می توانید هریک از دروس را انتخاب کرده و پس از ورود به آن درس، محتوای جلسات درس را مشاهده کنید. بدیهی است برای دستیابی به جلسات بعد، باید آزمون هر جلسه را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 در صورت داشتن سوال با شماره داخلی 2603 یا 04133392603 (آقای میرمحمدی) تماس حاصل فرمایید.

آدرس کانال سروش:   http://sapp.ir/tabriz_nahad

آدرس صفحه رسمی اینستاگرام : https://www.instagram.com/tabriz_nahad/

 

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1398/02/25

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
هدایت به بالای صفحه