شماره خبر :٥٢٦٧٧٣   تاریخ انتشار خبر : 1396/06/06
 
با تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه:
آیین نکوداشت روز کارمند و هفته دولت در دانشگاه تبریز برگزار شد
آیین نکوداشت روز کارمند و هفته دولت با تقدیر از بازنشستگان و کارمندان نمونه دانشگاه تبریز، با حضور هیئت رئیسه در تالار وحدت این دانشگاه برگزار شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز در آغاز آیین نکوداشت هفته دولت و روز کارمند، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت و تبریک روز کارمند، گفت: هفته دولت با آغاز کار دولت دوازدهم و کسب رای اعتماد هیات وزیران مصادف شده است و توقع می رود دولت محترم با تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری و سوگند یاد شده، در توسعه و آبادانی کشور کوشاتر باشند و خدمت به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده و مهم‌ترین اولویت خود را تامین معیشت قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری در بخش دیگر سخنان خود، با اشاره به اینکه کارمندان بخش عظیم بدنه دولت را تشکیل می دهند، تصریح کرد: یکی از تفاوت‌های دانشگاه با سازمان های دیگر در این است که دانشگاه محل کسب علم و آموزش و تحصیل بوده و خدمت در مجموعه های دانشگاهی بسیار مقدس و ارزشمندتر است.

وی دانشجویان، اساتید و کارمندان را سه ضلع تشکیل دهنده دانشگاه عنوان کرد و افزود: با همت و پشتکار این سه ضلع است که اهداف متعالی دانشگاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق می شود.

حجت الاسلام و المسلمین انوری در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد مدیریت دانشگاه، افزود: پیشبرد اهداف دانشگاه تنها با تامین نیاز دانشجویان و اساتید میسر نمی‌شود چرا که یکی از ضلع های مهم دانشگاه کارمندان و کارکنان هستند و تامین نیازهای به حق عزیزان کارمند باید در اولویت مدیریت دانشگاه قرار بگیرد.

رییس دانشگاه تبریز نیز در این مراسم، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند، موفقیت های ایران اسلامی را مرهون تلاش همه ارکان نظام دانست و گفت: در حالی که درآمدهای کشور بسیار کاهش یافته و نفت به یک سوم قیمت قبل به فروش می رسد، اما کارهای بزرگی در حال انجام است؛ ثبات به اقتصاد و آرامش به زندگی مردم برگشته و پروژه های بسیار بزرگ بین المللی و ملی در حوزه های عمرانی، تولید نفت و گاز و راه اندازی مجدد واحدهای صنفی تعطیل شده، انجام یافته است.

دکتر محمدرضا پور محمدی در ادامه افزود: از بزرگ ترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امنیت پایدار است؛ در حالی که نابسامانی در جهان و خاورمیانه و منطقه فرا گرفته، ایران اسلامی به عنوان نقطه کانونی امنیت منطقه با عقلانیت و تعامل، نقش مثبت خود را در منطقه و جهان ایفا می کند.

 

رییس دانشگاه تبریز در سخنان پایانی خود، دانشگاه تبریز را مظهر رشد و اقتدار علمی عنوان کرد و گفت:  ایران اسلامی با داشتن 4 میلیون و 800 هزار دانشجو، از رشد علمی بالایی در دنیا برخوردار است و در همین راستا، دانشگاه تبریز نیز  با کسب عنوانین زیاد علمی توانسته است به موفقت های زیادی دست یابد که از آن جمله افتخار می کنیم که 13 دانشگاه از ایران در جمع دانشگاه‌های تاثیرگذار جهان قرار دارند که رتبه چهارم متعلق به دانشگاه تبریز است .

این گزارش می افزاید، معصومه شمس کمار به نمایندگی از شورای کارکنان دانشگاه در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداخت و ضمن ارائه گزارش اجمالی از فعالیت های کارکنان، بندهایی را در حمایت از کارکنان و درخواست از هیئت رئیسه دانشگاه برای رفع مشکلات معیشتی کارمندان این دانشگاه قرائت کرد.

در آیین با شکوه گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، از 32 کارمند و یک مدیر نمونه و 21 همکار بازنشسته با حضور هیات رییسه، مدیران و کارکنان تجلیل بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1396/06/06

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
هدایت به بالای صفحه