شماره خبر :٥٢٦٦٨٠   تاریخ انتشار خبر : 1396/06/04
 
بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز موفق ترین رده بسیج در سپاه عاشورا شد
مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز به عنوان موفق ترین رده ی سازمان بسیج در جشنواره استانی مالک اشتر بسیج در سپاه عاشورا انتخاب شد.

در جشنواره استانی مالک اشتر از موفق ترین رده های بسیج استان در مراسمی با حضور سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا تقدیر بعمل آمد.

در طی این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز و مسئولان سپاه عاشورا در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد، از بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز به عنوان موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین در استان تقدیر به عمل آمد.

در قسمتی از تقدیر نامه آمده است: برادر بسیجی حسین قنبری، فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج دانشجویی شهید باکری دانشگاه تبریز؛ در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا و بر اساس ارزیابی های انجام شده مبتنی بر فرآیند اشراف کلی فرماندهی در وضعیت و عملکرد سال 1395 مفتخر به کسب عنوان "موفق ترین رده بسیج در  سپاه عاشورا در جشنواره استانی مالک اشتر سپاه عاشور استان آذربایجان شرقی گردیده اید. قطعا این موفقیت مرهون همت و نقش موثر فرماندهی و مدیریت جنابعالی و همکاران پرتلاش آن رده می باشد.

لازم به ذکر است بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در سال ۱۳۷۲ فعالیت خویش را در این دانشگاه آغاز کرده و اعزام اولین اردوی راهیان نور، فعالیت چشمگیر در اردوهای جهادی، نوآوری و ابتکار در تولید محتوایی فعالیت های فرهنگی، ورود در حوزه های علم و صنعت و علوم انسانی و اسلامی، مدیریت تحقیقات علمی دانشگاهیان در رابطه با نیازهای کشور، فعالیت گسترده در بحث حلقه های صالحین، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و برگزاری سلسله نشست های طریق سعادت در راستای نکوداشت عالمان عامل از مهم ترین فعالیت های این تشکل دانشجویی است.

هر ساله جشنواره‌‌‌ی سراسری مالک اشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سطح استانی و کشوری به منظور سنجش تمامی رده های سازمانی برگزار می‌گردد، که مجموعه های برتر به منظور الگوسازی، تقدیر و معرفی می‌شوند. بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز نیز همواره در این جشنواره ها شرکت کرده و تقدیر نامه‌های متعددی جهت فعالیت‌های خود دریافت کرده‌است؛ از جمله این افتخارات، دریافت عنوان موفق ترین رده سازمان بسیج مستضعفین در کل کشور در سال ۹۲ و موفق‌ترین رده سازمانی بسیج در جشنواره استانی مالک اشتر سپاه عاشورا در سال ۹۳ است.

 

 

 

[]

ارسال به دوست نسخه چاپي تاریخ درج خبر:1396/06/04

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
هدایت به بالای صفحه