ضیافت
 
حجت الاسلام و المسلمین انوری در آیین بزرگداشت مقام زن:
نقش ویژه زنان، تربیت نسل آینده است
در آستانه ولادت صدیقه کبری حضرت زهرا (س) و روز زن، آیین بزرگداشت مقام زن با حضور بانوان دانشگاهی و با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری در تالار لعل دانشگاه تبریز برگزار شد.
١٣٩٥/١٢/٢٤ ادامه مطلب >>

جلسه هم اندیشی با موضوع جایگاه علم و فناوری در سند چشم انداز، برگزار شد
جلسه هم اندیشی با موضوع جایگاه علم و فناوری در سند چشم انداز، با سخنرانی دکتر سکوتی دبیر دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه تبریز و با حضور اساتید دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر برگزار شد.
١٣٩٥/١٢/٢١ ادامه مطلب >>

دانشجویان دانشگاه تبریز در قالب اردوی راهیان نور عازم مناطق عملیاتی شدند
آیین اعزام دانشجویان دانشگاه تبریز به بیست و چهارمین دوره اردوی زیارتی و فرهنگی راهیان نور با حضور مسئولین دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٥/١٢/٢١ ادامه مطلب >>

طرح راهبرد فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه های استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد
طرح راهبرد فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان آذربایجان شرقی در تالار یشم و لعل دانشکده برق دانشگاه تبریز، هجدهم و نوزدهم اسفند ماه برگزار شد.
١٣٩٥/١٢/٢١ ادامه مطلب >>
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
مسیر شهدا سمت و سوی جناحی نمی شناسد
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، مهم‌ترین الگوی تربیتی، سیره شهدای دفاع مقدس است و نیاز است که زندگینامه شهدا را برای جوانان امروزی قرائت کنیم تا آنها را با سیره شهدا آشناترکرده و اقدامات اثرگذا‌رتر نمود پیدا کند.
١٣٩٥/١٢/١٧ ادامه مطلب >>

کارگاه ازدواج طرح مطلع عشق برای دانشجویان خواهر دانشگاه تبریز برگزار شد
کارگاه ازدواج خواهران طرح مطلع عشق از مجموع راهبردهای دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با سخنرانی سرکار خانم کوهی در خوابگاه دانشجویی شهدا به تاریخ 95/12/16 برگزار شد
١٣٩٥/١٢/١٧ ادامه مطلب >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>