ضیافت
 

دومین جلسه دبیران شورای هم‌اندیشی دانشکده‌های دانشگاه تبریز برگزار شد
دومین نشست دبیران شورای هم اندیشی استادان و نخبگان دانشکده های دانشگاه تبریز با موضوع امکان سنجی برگزاری دوره های دانش افزایی با حضور دبیر دفتر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه تبریز برگزار شد.
١٣٩٧/٠٢/٠١ ادامه مطلب >>
حجت الاسلام و المسلمین انوری در دیدار اعضای جامعه اسلامی دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز:
مطالبه‌تحقق‌شعارهای‌انقلاب‌اسلامی‌از‌رسالت‌های‌مهم‌تشکل‌های‌دانشجویی‌است
به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، مسئول نهاد رهبری دانشگاه تبریز با حضور در دفاتر جامعه اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز با اعضای این تشکل ها دیدار و گفت و گو کرد.
١٣٩٧/٠١/٢٧ ادامه مطلب >>
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی
ایستادگی رمز عقب نشینی دشمن است
این حمله‌ی سحر دیشب به سوریه یک جنایت است!(۷) بنده صریحاً اعلام میکنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه(۸) و نخست‌وزیر انگلیس(۹) جنایتکارند و جنایت کردند!
١٣٩٧/٠١/٢٥ ادامه مطلب >>

دومین جلسه شورای راهبردی نهاد رهبری دانشگاه تبریز برگزار شد
با حضور اعضای شورای راهبردی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، دومین جلسه این شورا در محل دفتر مسئول نهاد رهبری این دانشگاه برگزار شد.
١٣٩٧/٠١/٢٢ ادامه مطلب >>

دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح با رهبر معظم انقلاب
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (یکشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح، ضمن تبریک اعیاد بویژه ماه رجب، گفتند: ماههای رجب، شعبان و رمضان، به دلیل ایام متبرک خود برای بندگان صالح خدا عید هستند و باید از این ماههای پر برکت بیشترین بهره معنوی را برد.
١٣٩٧/٠١/١٩ ادامه مطلب >>

گزارش تصویری/ دیدار نوروزی هیأت رئیسه‌ی دانشگاه تبریز
به مناسبت فرا رسیدن سال نو، اعضای هیأت رئیسه‌ی دانشگاه تبریز با هیأت علمی، کارمندان و دانشجویان این دانشگاه در محل باغ گیاه‌شناسی دیدار کردند.
١٣٩٧/٠١/١٤ ادامه مطلب >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>