ضیافت
 

تصویری/ اختتامیه نمایشگاه فاطمیه "حدیث غربت"
آیین اختتامیه نمایشگاه "حدیث غربت" که به مناسبت ایام فاطمیه در نگارخانه شهید آوینی دانشگاه تبریز توسط هیئت شهدای گمنام برپا بود، با حضور مسئولین و دانشجویان برگزار شد.
١٣٩٥/١٢/٠٤ ادامه مطلب >>

بیانات رهبر انقلاب در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه‌ی فلسطین، صبح امروز (سه‌شنبه) با سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در سالن اجلاس سران در تهران آغاز به کار نمود.
١٣٩٥/١٢/٠٣ ادامه مطلب >>

جلسه شورای مشورتی دانشجویان طرح شهید شهریاری برگزار شد
شورای مشورتی دانشجویان خواهر طرح شهید شهریاری از راهبرد های دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین انوری در جمع دانشجویان دانشگاه تبریز برگزار شد.
١٣٩٥/١١/٣٠ ادامه مطلب >>
حجت الاسلام و المسلمین خدیوی در سلسله گفتار معنوی مطرح کرد:
الگوپذیری از ائمه اطهار(ع)، ضرورتی مهم برای زنان و مردان آزاده جهان
هجدهمین جلسه از سلسله گفتار‌های معنوی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین خدیوی در حضور نمازگزاران در مسجد دانشگاه تبریز برگزار شد.
١٣٩٥/١١/٣٠ ادامه مطلب >>

دیدار مردم آذربایجان در آستانه قیام 29 بهمن تبریز با رهبر معظم انقلاب
هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی در آستانه قیام 29 بهمن تبریز با حضور در حسینیه امام خمینی (رحمه الله) با حضرت آیت الله خامنه ای (حفظ الله) رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
١٣٩٥/١١/٢٨ ادامه مطلب >>

جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده فیزیک برگزار شد
جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده فیزیک با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر نقدی در اتاق اجلاس این دانشکده با حضور اساتید گروه فیزیک برگزار شد.
١٣٩٥/١١/٢٦ ادامه مطلب >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>