گزارش دوره های دانش افزایی استادان دانشگاه تبریز

با همت واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، کتابچه گزارش دوره های دانش افزایی استادان دانشگاه تبریز به زیور طبع آراسته شد.

 

استادان دانشگاه به مثابه فرماندهان جنگ نرم، دارای جايگاهي رفيع و نقشي محوري در توسعه‌ي فرهنگی و علمي كشور و تحقق دانشگاه تمدن ساز اسلامي هستند و تقويت ظرفيت‌هاي علمي و تربيتي استادان و عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص ارتقاء معرفت دینی این قشر فرهیخته، از ضروریات می­باشد. به همين منظور طرح ضیافت انديشه استادان، یکی از بزرگترین فرصت­ها در جهت تحقق اين مهم می­باشد.

در همین راستا دفتر هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه تبریز، مثل سال های گذشته این دوره را با حضور اساتید برجسته کشوری برای اعضای هیات علمی از 23 الی 26 تیر ماه همزمان در 5 دانشکده با حضور 150 نفر از اعضای هیات علمی برگزار نمود.

امسال  با توجه به اهمیت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، دوره های تبیینی بیانیه با حضور حجت الاسلام دکتر رهدار، دکتر قربانی و دکتر توکلی و دوره اخلاق حرفه ای؛ توسط دکتر ملکی و دوره آسیب شناسی تعلیم و تربیت؛ توسط دکتر کریمی ارائه گردید.

همچنین در این طرح مجالی شد تا در کنار دروس ارایه شده، دوره فرهنگی سبک زندگی اسلامی با حضور دکتر حبشی برای اعضای هیات علمی شرکت کننده برگزار گردد.

با همت واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز گزارش عملکرد دفتر در قالب یک کتابچه به زیور طبع آراسته شد.

 

شایان ذکر است این کتابچه  برای صرفه جویی در هزینه های چاپ و کاغذ به تعداد محدودی چاپ شده است، علاقه مندان جهت دسترسی به نسخه الکترونیکی این مجمـــــوعه می توانید بر دریافت کلیک نمایید و همچنین می توانید به صفحات اجتماعی این دفتر در پیام رسان سروش و اینستاگرام مراجعه نمایند.

 

دریافت نسخه الکترونیکی دفترچه

کلمات کلیدی
میرعلی میرمحمدی
تهیه کننده:

میرعلی میرمحمدی