هلال محبوب؛ گزارش فعالیت های قرآنی و فرهنگی ماه مبارک رمضان 1398

با همت واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، کتابچه هلال محبوب، هلال محبوب؛ گزارش فعالیت های قرآنی و فرهنگی ماه مبارک رمضان 1398 نهاد رهبری دانشگاه تبریز به زیور طبع آراسته شد

ماه مبارک رمضان فرصت خدادادی کم‌نظیری برای کار فرهنگی عمیق و اثرگذار است که همانند نسیم بهار که در رویش و زنده شدن مجدد طبیعت مؤثر است.

ما دست‌اندرکاران امور فرهنگی باید هر روز این ماه پر فیض و برکت را غنیمت شماریم و از آن در راستای تحول فکری و معنوی بهره بگیریم.خصوصاً در مجموعه‌های دانشگاهی با وجود مخاطب جوان و فرهیخته این مهم روشن و بدیهی است.

اعتقاد ما بر این است که به‌‌رغم وجود محدودیت‌های و موانع، مشکلات مادی در اجرای برنامه های فرهنگی تعیین کننده نیست، بلکه یکی از شروط مهم داشتن نیت الهی و عزم و همت عالی است.

دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اولویت سنجی و برنامه ریزی قبلی در راستای بهره مندی اساتید، کارکنان، دانشجویان و عموم مخاطبین در طول این ماه در زمینه های متنوع از قبیل برپایی محافل انس با قرآن، جلسات تفسیر قرآن کریم در دانشکده ها، فعالیت‌های تبلیغی در خوابگاه ها، برگزاری مراسم شب‌های قدر، ارایه آموزش‌های مجازی، جلسات سخنرانی دینی، جزء خوانی قرآن در خوابگاه ها، برگزاری نمازهای جماعت بصورت مستمر، نشست های تبیینی بیانیه گام دوم انقلاب ایفای نقش نموده است.

با همت واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز گزارش عملکرد دفتر در قالب یک کتابچه با عنوان هلال محبوب به زیور طبع آراسته شد.

شایان ذکر است این کتابچه  برای صرفه جویی در هزینه های چاپ و کاغذ به تعداد محدودی چاپ شده است، علاقه مندان جهت دسترسی به نسخه الکترونیکی این مجمـــــوعه می توانید بر دریافت کلیک نمایید و همچنین می توانید به صفحات اجتماعی این دفتر در پیام رسان سروش و اینستاگرام مراجعه نمایند.

دریافت نسخه pdf هلال محبوب

 

 

 

 

کلمات کلیدی
میرعلی میرمحمدی
تهیه کننده:

میرعلی میرمحمدی