حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز تبریز

یکی از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از ابتدا، تحقق عملی دانشگاه اسلامی و اسلامی شدن ارکان، عناصر و خروجی دانشگاههاست. مسلماً یکی از راهکارهای تحقق این مهم، آموزش نظام مند و عمیق معارف اسلامی به دانشجویان و فرهیختگان، و در کنار آن، تربیت آنان در جهت تأمین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان برای تحقق این امر، توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تأسیس شده است.
از سال 1379 نیز این مرکز در دانشگاه تبریز در حال پذیرش از دانشجویان علاقمند به معارف اسلامی است.
 
مزایای دوره
  از امتیازات این دوره، معادل سازی با دروس معارف دانشگاه، اعطاء گواهینامه پایان دوره از طرف نهاد رهبری می باشد که با حضور استادان مجرب حوزه و دانشگاه بصورت حضوری و مجازی برگزار می شود.
 
نحوه ثبت نام
معرفت جویان عزیز می‌توانند برای آشنایی هرچه بیشتر با فعالیت‌های این حوزه، امتیازات خاص حوزه، عناوین کلی دروس ارائه شده و دیگر برنامه‌های حوزه به سایت اینترنتی www.hodat.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 33392113-041 (خواهران) و 33392114-041 (برادران) تماس حاصل فرمایند و یا به محل حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه تبریز واقع در دانشگاه تبریز، جنب مسجد بزرگ دانشگاه، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه تبریز مراجعه فرمایند.