اعلان

فراخوان دومین همایش علمی وحدت حوزه و دانشگاه

دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی دومین همایش علمی وحدت حوزه و دانشگاه را در آذرماه 1398 برگزار می نماید

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، دومین همایش علمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی در آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی در راستای استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحب نظران حوزه و دانشگاه برای اهتمام به تحقق عملی وحدت حوزه و دانشگاه، تحت اشراف نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه معزز تبریز و با حضور نمایندگانی از حوزه و دانشگاه در محل دانشگاه تبریز تشکیل یافته است.

با توجه با اهمیت موضوع وحدت حوزه و دانشگاه و با توجه به تبیین راه‌کارهای این امر از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی با محور قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در راستای نیل به اهداف و انجام وظایف مشخص شده در اساسنامه‌ی خود، شروع به فعالیت نموده است.

در همین راستا این دبیرخانه در نظر دارد در آذرماه امسال دومین همایش علمی وحدت حوزه و دانشگاه را برگزار نماید، علاقه مندان می توانند طرح و ایده های خود را با محورهای ذیل به دبیرخانه ارسال نمایند.

آسیب شناسی وحدت حوزه و دانشگاه در گام اول انقلاب

تمدن سازی، گام دوم انقلاب، وحدت حوزه و دانشگاه

نظام انقلابی، گام دوم انقلاب، وحدت حوزه و دانشگاه

چگونگی تحقق وحدت حوزه و دانشگاه در گام دوم انقلاب

نقش و توانمندی حوزه و دانشگاه در تحقق اهداف گام دوم انقلاب

ظرفیت ها و مسئولیت های حوزه و دانشگاه در گام دوم انقلاب

حوزه و دانشگاه الگو در گام دوم انقلاب اسلامی

پیش نیاز های مرتبط با حوزه و دانشگاه برای گام دوم انقلاب

 

شایان ذکر است دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه در نظر دارد از آثار برگزیده در قالب عقد قرارداد بعنوان طرح پژوهشی، ارائه طرح های برگزیده در همایش و از طرح های منتخب تجلیل نماید.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت طرحواره به سایت دبیرخانه وحدت حوزه و دانشگاه استان آذربایجان شرقی به نشانی www.vahdatuh.ir مراجعه نمایید.

 

کلمات کلیدی
تهیه کننده: