به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی

فراخوان ثبت نام در طرح مطالعاتی تفسیر آفتاب

مجموعه کتب «تفسیر آفتاب» یک محتوای ترویجی می باشد. این کتب شامل خلاصه و گزیده ای از سخنرانی ها و پیام های مهم امام می باشد که با توجه به سیر تاریخی انقلاب اسلامی، تحلیل و تبیین گشته اند.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، نهاد نمایدگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در نظر دارد با همکاری بنیاد تبیین اندیشه های امام خمینی (ره) در دانشگاه ها، طرح مطالعاتی تفسیر آفتاب را برای عموم دانشجویان برگزار نماید.

هدف از برگزاری این طرح، آشنایی با مراحل زندگی حضرت امام خمینی (ره) تا پیروزی انقلاب اسلامی، شناخت روند و سیر شکل گیری و تداوم مبارزه حضرت امام (ره) و مردم با رژیم پهلوی، نگاهی دقیق به نحوه رهبری و مدیریت مبارزات علیه رژیم پهلوی توسط امام راحل و شناخت ابعاد و ویژگی های انقلاب اسلامی از خلال خوانش پیام ها و سخنرانی های مهم و تاریخی حضرت امام (ره) می باشد.

مجموعه کتب «تفسیر آفتاب» یک محتوای ترویجی می باشد. این کتب شامل خلاصه و گزیده ای از سخنرانی ها و پیام های مهم امام می باشد که با توجه به سیر تاریخی انقلاب اسلامی، تحلیل و تبیین گشته اند. سعی شده تا تمامی مباحث مهم صحیفه امام تلخیص و براساس روند تاریخی شرح داده شود. بنابراین مخاطب با یک بار مطالعه این کتب همه موضوعات مهم این برهه از تاریخ معاصر را در قالب سخنان و پیام های امام در بستر تاریخ مطالعه می کند. مبنای تفکیک جلدهای کتب تفسیر آفتاب، روند تاریخی و نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.

جوایز برگزیدگان طرح مطالعاتی:

با کسب حدنصاب نمره قبولی در آزمون ها و دریافت گواهی نامه دوره مطالعاتی و ورود به قرعه کشی ۲۰ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی

مراحل شرکت در دوره:

1- دانشجویان علاقمند جهت ثبت نام در این طرح مطالعاتی میتوانند با پر کردن فرم ثبت نام و پرداخت 20.000 تومان ( هزینه تهیه 8 جلد کتاب تفسیر آفتاب با تخفیف و هزینه شرکت در طرح) می توانند در این طرح شرکت نمایند. (لطفا در وارد کردن آدرس دقیق و کد پستی دقت نمایید)

2- بعد از ثبت نام مجموعه کتاب های 8 جلدی تفسیر آفتاب از طریق پست برای شما از سوی ستاد مرکزی ارسال خواهد شد.

3- مطالعه کتاب های تفسیر آفتاب 

4- مراجعه شرکت کنندگان به سایت KHATTEEMAM.COM و رفتن به سربرگ دوره مطالعاتی و ثبت مشخصات و شرکت در آزمون ها

5- کسب حدنصاب نمره قبولی در آزمون ها و دریافت گواهی نامه دوره مطالعاتی و ورود به قرعه کشی ۲۰ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی

نحوه آزمون و دریافت گواهی:

به منظور سهولت در اجرای دوره های مطالعاتی شیوه آزمون دهی به صورت مجازی و از طریق سایت KHATTEEMAM.COM امکان پذیر گردیده است.

در این شیوه شرکت کنندگان پس از ورود به سایت در بخش دوره های مطالعاتی وارد شده و با ثبت مشخصات خود در سایت و انتخاب آزمون هر جلد به ۱۰ سوال پاسخ میدهند و پس از پایان ۸ آزمون (هر جلد یک آزمون اختصاصی دارد.) بر اساس میانگین نمرات ۸ آزمون در صورت دریافت نمره بالاتر از ۱۲ قبول شده و می توانند گواهی نامه دوره مطالعاتی "تفسیر آفتاب" را  دریافت کرده و وارد قرعه کشی جوایز شوند.

جهت ثبت نام در اینجا کلیک نمایید.

کلمات کلیدی
میرعلی میرمحمدی
تهیه کننده:

میرعلی میرمحمدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *