حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری

حل مشکلات معیشتی در اولویت مطالبات تشکلها از مسئولان باشد

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آیین تجلیل از مسئولان بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه تبریز و مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی استان آذربایجان شرقی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز برگزار گردید.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج آیین تجلیل از مسئولان بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه تبریز  و مسئول سازمان بسیج  اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی استان آذربایجان شرقی در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز برگزار گردید.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری؛ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز ضمن گرامیداشت هفته بسیج خاطرنشان کرد: از حضور فعال و خستگی ناپذیر بسیجیان در عرصه‌های مختلف بخصوص در فعالتهای جهادی و رزمایش‌های مواسات و همدلی و همچنین تحقق کمک‌های مومنانه در این ایام؛ از صمیم قلب از تمامی بسیجیان عزیز که خالصانه تلاش می‌کنند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: این نهاد نورانی و مقدس، یکی از ابتکارات معجزه گونه حضرت امام خمینی (ره) در نهاد سازی است و در عرصه‌های مختلف در این سالها نقش آفرینی کرده است.

حجت الاسلام انوری یکی از مهمترین رسالت های مجموعه بسیج را تبیین و تعمیق اندیشه های امام خمینی (ره) دانستند و افزود: مجموعه بسیج باید اندیشه های امام خمینی (ره) را برای نسل جدید بسیجیان به ویژه دانشجویان بسیجی تبیین نماید تا این شجره طیبه با آن اندیشه های ناب سیراب شود.

وی افزود: از جمله ثمرات گرانبهای این شجره طیبه، شهدا هستند که بسیجیان باید همواره به آنان اقتدا کنند و مکتب شهدا را در جامعه بخصوص در دانشگاه ها معرفی نمایند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم خاطر نشان کرد: امروز باید در کنار فعالیت های فرهنگی، نیازهای اساسی مردم بخصوص حل مشکلات معیشتی در اولویت مطالبات تشکل ها از مسئولان باشد.

حجت الاسلام انوری با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کنونی ما ربطی به تحریم ها ندارد، تاکیید کردند: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با هماهنگی مسولان قابل علاج است.

وی افزود: اگر تشکلی فقط سرگرم مسائل فرهنگی کوچک باشد و بر اساس اولویت های کشور و مردم فعالیت نکند از عرصه های مختلف به مرور حذف خواهد شد.

حجت الاسلام انوری در پایان با تاکید بر اهمیت همدلی در بین نیروهای انقلابی افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری  نیازمند اتحاد و همدلی در بین نیروهای انقلابی هستیم که ان شاالله با هم‌افزایی بتوانیم گام‌هایی موثر در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران برداریم.

شایان ذکر است در ادامه این دیدار مسئول سازمان بسیج  اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی استان آذربایجان شرقی و همچنین مسئولان بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه تبریز به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

کلمات کلیدی
میرعلی میرمحمدی
تهیه کننده:

میرعلی میرمحمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *