حجت الاسلام و المسلمين محمد انوری در دیدار با اعضای شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشگاه تبریز:

تشکل های دانشجویی از تریبون های رسمی مطالبات خود را فریاد بزنند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با حضور در دفتر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز با اعضای شورای مرکزی آن تشکل دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با حضور در دفتر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز با اعضای شورای مرکزی آن تشکل دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز در دیدار با اعضای شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده بر لزوم کار تشکیلاتی تاکید کرد و خاطر نشان کرد: کار تشکیلاتی، نرم افزار اصلی تشکل های دانشجویی است.

وی افزود: کار تشکیلاتی باید با علم و آگاهی و با روحیه جهادی باشد؛ حرکت عالمانه، اقدام از روی بصیرت و آگاهی و پرهیز از شتاب زدگی، در کار تشکیلاتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با بیان اینکه لازمه کار تشکیلاتی داشتن اندیشه جهانی و نگاه تمدنی است در ادامه تصریح نمود: داشتن چشم انداز و ترسیم دقیق افق های پیش رو، باعث اثر بخشی بیشتر و موجب افزایش امید و انگیزه های مثبت در اعضای تشکل میشود.

وی در ادامه با تاکید بر رسالت های مهم تشکل های دانشجویی خاطر نشان کرد: تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی مخصوصا در عرصه های علمی و درکنار آن، بیان مشکلات و درد های جامعه، ورود به عرصه مبارزه با فساد و بی عدالتی از رسالت های مهم تشکل های دانشجویی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد انوری در پایان با اشاره به اهمیت تقویت روحیه مطالبه گری تصریح کرد: تشکل های دانشجویی فقط به مطالبه گری فردی از مسئولین در اتاق های دربسته و جلسات خصوصی اکتفا نکنند بلکه باید از تریبون های رسمی که در اختیار دارند استفاده کنند و مطالبات خود را فریاد بزنند.

شایان ذکر است در این دیدار اعضای شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز به بیان دیدگاه های خود در مسایل مختلف دانشگاه پرداختند.

کلمات کلیدی
میرعلی میرمحمدی
تهیه کننده:

میرعلی میرمحمدی