اعلان

آغاز ثبت‌نام دور جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز تبریز

حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز تبریز ازبین علاقمندان به مباحث معرفتی ثبت نام می کند، معرفت جویان می توانند از طریق سایت www.hodat.ir پیش ثبت نام نمایند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز تبریز ازبین علاقمندان به مباحث معرفتی ثبت نام می کند.

همزمان با شروع سال تحصیلی جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه تبریز از میان دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاهی و عموم علاقه‌مندان به تحصیل در دوره کوتاه مدت مجازی فهم نظام اندیشه دینی ثبت نام می‌کند. این دوره مجازی یکساله با هدف آشنایی عمیق و دقیق با نظام اندیشه دین، آموزش مهارت‌های جهاد علمی، فرهنگی و تهذیب نفس و خودسازی برگزار می‌شود.

 از امتیازات این دوره، معادل سازی با دروس معارف دانشگاه، اعطاء گواهینامه پایان دوره از طرف نهاد رهبری می باشد که با حضور استادان مجرب حوزه و دانشگاه بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

دین‌پژوهان می‌توانند برای آشنایی هرچه بیشتر با فعالیت‌های این حوزه، امتیازات خاص حوزه، عناوین کلی دروس ارائه شده و دیگر برنامه‌های حوزه به سایت اینترنتی www.hodat.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۳۹۲۱۱۳-۰۴۱ (خواهران) و ۳۳۳۹۲۱14-۰۴۱ (برادران) تماس حاصل کنند و یا به محل حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه تبریز واقع در دانشگاه تبریز، جنب مسجد بزرگ دانشگاه، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان دانشگاه تبریز مراجعه فرمایند.

 

 

کلمات کلیدی
میرعلی میرمحمدی
تهیه کننده:

میرعلی میرمحمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *